پیشگامان تاسیسات لوگو

معرفی

نشریه فنی و مهندسی " پیشگامان تاسیسات" سالهاست که در زمینه تاسیسات،تهویه مطبوع و سیستم های سرمایشی و گرمایشی فعالیت رسانه ای دارد و در این صنعت شناخته شده است. به لطف خدا با توجه به مراجعه و پیگیری بسیاری از مخاطبین این عرصه در فضای اینترنتی ، وب سایت جدید و منحصر به فرد "پیشگامان تاسیسات" با رویکردی نو و به روز راه اندازی شد. مهندسان مشاور،پیمانکاران و متقاضیان این صنعت با مراجعه به این وب سایت به قوی ترین و جدیدترین بانک اطلاعات تاسیسات کشور ، مطالب و اخبار مربوطه دسترسی مستقیم و بی واسطه دارند.

بیشتر بخوانیم

اخبار تاسیسات

مهم ترین و جدیدترین اخبار تاسیسات کشور در پیشگامان تاسیسات

مقالات

مقالات فنی مهندسی و کاربردی تاسیسات در پیشگامان تاسیسات

راهبری موتورخانه

راهبری موتورخانه

مقالات2/1/2020 1:13:11 PMادمین

وقتی سیستم گرمایش “گرم نمیکند”، رفع عیب آن هم هنر است و هم علم.فرض کنیم شما در خصوص هواگیری سیستم هر کاری از دستتان برمی آمده انجام داده اید.همچنین منبع انبساط را هم برای اطمینان ار عدم گرفتگی بررسی کرده اید،ولی مشکل هنوز باقی است.

ادامه مطلب
الزامات تهویه مطبوع بیمارستانی

الزامات تهویه مطبوع بیمارستانی

مقالات5/23/2020 4:57:19 PM

تمامي فضاهاي يک بيمارستان اعم از اتاقهاي عمل ، جراحي ، ريکاوري ، بخش هاي بستري ، آزمايشگاهها و ... نياز به گرمايش در زمستان و سرمايش در تابستان را دارند . دما و درصد رطوبت و نياز هواي تازه در بعضي از فضاها داراي اهميت زيادي است و در بعضي از فضاها داراي اهميت كمتري است .

ادامه مطلب
عیب یابی و تعمیر  مشعل گازی و گازوئیلی

عیب یابی و تعمیر  مشعل گازی و گازوئیلی

مقالات1/30/2020 3:39:04 PMادمین

عیب یابی ورفع عیب در صورت بروز اشکال در کار مشعل,ابتدا موارد زیر باید برسی شوند : 1-برق مشعل 2-مسیر سوخت(شیرمغناطیسی گاز و رگولاتور گازو کلید فشار هوا) 3-وضعیت کلیدها روی پنل کنترل .

ادامه مطلب
کاهش مصرف انرژی در هواسازهای های حجم متغیر

کاهش مصرف انرژی در هواسازهای های حجم متغیر

مقالات1/28/2020 2:09:22 PMادمین

در این مطلب به چگونگی کاهش مصرف انرژی در هواسازهای حجم متغیر اشاره شده است

ادامه مطلب

نظرات شما